واقعا چرا من باید بعد از 4 سال واسه یه نفر که سالی یه بار میبینمش و هر دفعه هم میپرسه کلاس چندمی و من میگم دانشجو ام و میگه وای چقدر زود گذشت و من میفهمم بازم منو با خواهرم اشتباه گرفته و میگم نه فکر کنم منظورتون خواهرمه! اون دبیرستانیه!!! توضیح بدم که چرا اون سال دانشگاه مورد نظر قبول نشدم و دقیقا تو چه درسی درصدم کم شد و این دانشگاهی که الان هستم میرم و به طور عجیبی سیستم این دانشگاه 30ساله که کل بچه های دانشکده از سال 4 منتقل میشن مرکز استان و.....

نه واقعا هَم زدن این مسائل ریز که مربوط به 4 سال پیش من میشه و من 4 سال با خودم جنگیدم که باهاشون کنار بیام چه لطفی واسه ایشون داره؟ حالا اسم و رسم دانشگاه که خب خیلی چیز با اهمیتی نیست ولی مثلا بعد از سه سال یه دفعه یکی رو تو یه مهمونی ببینیم و بشینیم بپرسیم چی شد طلاق گرفتی؟؟؟؟ بابا این آدم سه ساله با مشکلش داره دست و پنجه نرم میکنه دیگه این سوال منقضی شما واقعا مضحکه!اصلا به نظرم باید واسه حرفامونم تاریخ انقضا بذاریم یعنی تاریخ انقضای سوال در مورد این بُعد زندگی فلانی مخصوصا اگر بُعد ناراحت کننده ای هم باشه تا فلان تاریخه تازه اگر خیلی هم مهم باشه و شاهرگ زندگی ما با داستان نحوه ی چگونه فوت کردن بچه ی فلانی در 5 سال پیش بتپد و اگر اینو ندونیم میمیریم!!!

البته باید ذکر کنم در جایی که گاها  پیش میاد تاریخ تولید مواد غذایی آینده را نشان بدهد دیگر انقضای سوال از زندگی شخصی همدگیر شوخی است آقا جان!شوخی:)